.

500 г (50 г*10шт) от естествен бамбук памук ръчно плетени прежди детски памучни прежди B

500 г (50 г*10шт) от естествен бамбук памук ръчно плетени прежди детски памучни прежди B

29.25
BGN 27.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


ОПИС :
Материјал : 30% памук, 70% Бамбус
Пакет вклучувајќи : прибл. 500g/pack(10*50 g/топка)
Боја : 44 Боја може да се меша бои. Ве молиме Оставете порака за боја броеви што треба.
Предложи игла : 2.0-2.5 mm(велика БРИТАНИЈА Големина)/0-1 носители(НИ)
Answer : ___________________________ NOTE :
Кога ќе го поставите цел ве молиме имајте во предвид сакате кои бои, ако не, ќе испрати боја по случаен избор за вас.
На Предиво се сите од иста боја многу. Бојата може да бидат малку различни, поради различни боја многу.
СЕ ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ :
Рака мие со млака вода, се постават рамен да се исуши.

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Плетене На Една Кука, Тъкане, Ръчно Плетиво, Бродерия Бод, Плетене
Характеристика:
Ниска Усушка, Висока Температура На Разкъсване, Водоустойчива,Висока Цепкость, Ожулвания На Разкъсване, Еластична, Еко-Содружественная, Химикал-Упорити
Модел:
Боядисани
Номер На Модела:
8999003
Тегло (гр / кълбо):
500 г
Тип Прежди:
Се върти
Техника:
пръстен закрутилось
Материал:
бамбук / памук
Вид На Продукта:
Смесени Прежди
Воспользуйся:
Ръчно Плетиво