.

2 елемента 35 мм Siam AB форма на цвете шият планински кристал с метален нокът инсталация на Златна задната фантазия камък планински кристал бутон за DIY дрехи

2 елемента 35 мм Siam AB форма на цвете шият планински кристал с метален нокът инсталация на Златна задната фантазия камък планински кристал бутон за DIY дрехи

8.80
BGN 7.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Друга форма, кликнете на сликата за да ја купи
Точка име : да се Шие на камења
Големина : 35mm
Облик : цвет форма
Материјал : смола кристал, златен метал назад
Боја : siam AB, како на сликата, сликата е photoed со вистински производи.
Пакет : 2 парчиња/торба. opp вреќа пакет
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : слика само за референца на боја и облик не за големина.
Слика покаже :
Други дизајн, можеби ќе можете да како што се :

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Кристали
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Стил:
Flatback
Материал:
Смола
търговска марка:
Мезао
Номер На Модела:
шия напред
Размер:
35mm
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Техника:
Шев-На
Форма:
Цвете
Шиене на кристал цвят:
цвят ab
Планински кристал с регулиране:
35mm
Стразовый Crystal За Рокли:
Кристали За Дрехи
коригиране на strass:
Смоляные Кристали
шият планински кристал:
камъни и кристали
планински кристал бутони:
на смола, планински кристал
is_customized:
Yes
Цвят:
Crystal
Воспользуйся:
Нийл Арт