.

Желе от кристал бутони серия 24шт разход на желе цвят на ягода форма на бутона за деца украса шевни занаяти аксесоар

Желе от кристал бутони серия 24шт разход на желе цвят на ягода форма на бутона за деца украса шевни занаяти аксесоар

15.98
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


======= Добредојдовте на нашиот продавница! ======= Име на производ : 24 компјутери/многу Деца Декоративни копчето прекрасна мала јагода форма копчиња Diy копчиња трговија на големо
Материјал : Смола Боја : Мешана боја Случаен Количина : 24pcs/многу (144pcs, ве молиме кликнете на"") Прибл Големина : 16.5 мм*20mm Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр. : R0306d-003 Употреба : се Користи за децата облека, џемпери,рачно изработени украсни додатоци.
Желе Кристал Копчиња Серија :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Кристали
Характеристика:
Химическо Чистене, Пране
търговска марка:
Niucky
Техника:
Оцветяване
Материал:
Смола
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Форма:
X-Образна
Стил:
Джолан
Номер На Модела:
R0306d-003
Размер:
16.5mm*20mm