.

1бр хладно бяло стъкло в черепа икони лепенки за дрехи, ютия бродирана кръпка апликация ютия шият петна шевни аксесоари

1бр хладно бяло стъкло в черепа икони лепенки за дрехи, ютия бродирана кръпка апликация ютия шият петна шевни аксесоари

2.64
BGN 2.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со ' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.
2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. 3.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата prodcuts и услуга.Ви благодариме.Имајте пријатен ден.
Се специјализираат во производство на закрпи. Добредојдовте на прилагодување.
Како да се користи од страна на железо брзо и durably
1. Прскање вода на задната страна од печ. 2. Место парче на облека. 3. Прилагодување на железо топлина како обично. 4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа. 5. Пеглање околу 10 до 20 секунди. 6.Се чека за закрпи да се излади,а потоа заврши. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди, како што се следи светлината и контрастот поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики покажа. 1pcs кул бело стакло во черепот значки закрпи за облека, железо везени печ applique железо се шие на закрпи за шиење додаток

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Пластира
Характеристика:
Ръчна Работа, Опазване На Околната Среда
Стил:
Ютия-На
търговска марка:
джин
Размер:
6.6CM*10CM
Техника:
Бродирана
Номер На Модела:
ДС-606
Цвят:
Тъмно Сив
Модел:
Суклль
доставчик:
Производител Китай
Облекло:
Облекло,Риза,Skirt,Яке,Дънки,Престилка
Хората:
Децата, Момиче, Момче, Жена, Дете, Красавеца
Начинът На Продажба:
търговия на дребно
Характеристика 1:
Пластира За Дрехи, Ютия На Кръпка Анимационен Филм
Характеристика 2:
Децата Гладят Петна, Евтини Бродирани Петна
Обичай:
обичай кръпка