.

1000 бр./лот 9*13 мм прозрачен Хелоуин ghoast свободни пайети красива занаяти за шиене / мрежи Сам аксесоари за деца DIY

1000 бр./лот 9*13 мм прозрачен Хелоуин ghoast свободни пайети красива занаяти за шиене / мрежи Сам аксесоари за деца DIY

9.58
BGN 8.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен превозот - 50grams 1000pcs 9*13mm Рамен Лабава Sequins Paillette за Шиење За Занаети Scrapbooking
Состојба
100% Нови
Материјал
ПВЦ
Големина
Прибл : 9*13mm Кол ,без дупка
1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инчен
Бои
Trasparent
Количина
1000pcs
За голема количина ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Пакување Торба
opp вреќа За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци. Превозот : 1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи. 2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број. 3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот(remote регион треба повеќе денови).Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) ! Повратна информација : Доколку имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор ! Благодарение Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде "5 ѕвезди повратни информации" и ги споделите со вашите пријатели.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Пайети
Материал:
PVC
Характеристика:
Температурна Устойчивост,Опазване На Околната Среда,Устойчивост На Износване,Липса На Нарушаване На
Размер:
9#
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Дебелина на:
0,1 мм
Номер На Модела:
9 * 13 мм плосък
Форма:
лист
търговска марка:
Създател На Сънища Направи Си Сам