.

Фабричните продажба Peacock blue gold Долния правоъгълник осем квадратни AAA+ кристал Crystal flatback шият нокът кристали SWCJ013

Фабричните продажба Peacock blue gold Долния правоъгълник осем квадратни AAA+ кристал Crystal flatback шият нокът кристали SWCJ013

7.23
BGN 5.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Паун син Правоаголник осум квадратни Шие на rhinestones
Големина : 10x14mm 20pcs/торба 13x18mm 20pcs/торба 18x25mm 10pcs/торба
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Златна дното Повеќе Боја Купи Линк

Всичко за продукта

Цвят:
10х14мм 20pcs, 13х18мм 20pcs, 18х25мм 10шт
Вид На Продукта:
Кристали
Техника:
Шев-На
Номер На Модела:
SWCJ013
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
Стил:
Flatback
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Размер:
10x14mm 13x18mm 18x25mm
Материал:
Стъкло
Форма:
Правоъгълник осем квадратни
Материал:
ААА + кристал стъкло
Използването на:
Рокля, обувки, чанти, дрехи, направи си САМ украса
Основен цвят:
Златни