.

безплатна доставка на Едро на 10 бр. ограничените естествени пера Златен орел 16-24 см/6-10 см съберат украса бижута и аксесоари сам

безплатна доставка на Едро на 10 бр. ограничените естествени пера Златен орел 16-24 см/6-10 см съберат украса бижута и аксесоари сам

31.82
BGN 29.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


бесплатен превозот промет на големо со 10pcs ретки природни златен орел пердуви 16-24cm/6-10inch се соберат декорација Накит додатоци diy
Опис :
природни златен орел пердуви
Големина : 16-24cm/6-10inch
Материјал : природни златен орел пердуви
количина : 10pcs
боја : природна
Опис На Превозот
За САД цел :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина
Пост и USPS со испорака потврда.
Се проценува дека времето за испорака е 8-15 дена.
За Меѓународниот поредок :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Int'l Превозот, проценетите време на испорака :
15-21 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, Канада.
15-25 работни дена да повеќето Европски земји.
15-30 работни дена за Повеќето Азиски Земји.
15-25 wokring дена во Австралија, Нов Зеланд
Се проценува дека времето за испорака не е 100% точна, ни e-mail, ако не го примите објект по 25 работни дена.
Враќање Опис
Ние со нетрпение очекуваме да разменување на позитивен фидбек. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и сите "5 Ѕвезда" рејтинг, ние сакаме да се направи тоа за вас. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail за секој од нас оставајќи неутрален или негативен фидбек. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
За Нас
Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации,
само со контактирање нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да ги реши проблемите.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
произведено в Китай
Модел:
Необработената
Материал:
естествени пера Беркут