.

7шт 9cmx50cm нов пристигане памук желе ролка тъкани ленти за шиене, текстил жълти комплекти мозайка юрган кукла Тилда тъкан

7шт 9cmx50cm нов пристигане памук желе ролка тъкани ленти за шиене, текстил жълти комплекти мозайка юрган кукла Тилда тъкан

5.79
BGN 3.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Име : jelly roll ткаенина ленти yelllow поставува
Материјал : 100% памук. тенка,не густа , погоден за шиење играчки, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети и други шиење проекти.
Портретирани како слика се прикажува,7 жолта дизајни колекција
Големина : 1piece= 9 CM x 50 CM(намалување од рака , +-1cm грешка)
Пакет Содржина : 7 дизајни , секој дизајн едно парче.
Ве молиме љубезно ве молиме Имајте во предвид :
1 )за секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.
2)пакетот е пре-сече,ако цел 2 или многу повеќе,тоа НЕ е континуирано.
3) мала боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.

Всичко за продукта

търговска марка:
ТЕРАМИЛА
Техника:
Тъкани
Модел:
Пишеща машина
Материал:
100% памук
Характеристика:
Еко-Содружественный
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Ширина:
as description
Стил:
Обикновена
Тип Замшевой Тъкан:
no
Тип:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Цвят:
жълти комплекти
Използването на:
За шиене на играчки, Тильд,пэчворка,капитониране,scrapbooking, бродирани
това _customized:
ДА