.

Ширина 2,5 см лейси довършителни жаккардовое бродирана дантела шевна апликация чиста лейси плат черен бял жълт

Ширина 2,5 см лейси довършителни жаккардовое бродирана дантела шевна апликация чиста лейси плат черен бял жълт

1.47
BGN 1.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС
Материјал : dentelle
Ширина : Како на сликата покажува
Функција : Погоден за сите видови на облека работ ,Јака работ,свадба декорација, дното нишало, торби за декорација, кукли облека,Телефон додатоци DIY итн..
Боја : Како на сликата покажува
КАКО ДА се КУПАТ ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ПОВРАТНИ информации на Клиентите 100% задоволство е наша цел !

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Дантела
Ширина:
2.5cm
Характеристика:
Разтворим Във Вода, Екологично Чист
Номер На Модела:
бродерия Завързана аппликацией
Украса:
Дантела
търговска марка:
ОМЖИМО
Тип Тъкани:
Окото
Техника:
Вязаный на една кука
Материал:
100% Polyester
Добър:
лейси покритие за шиене