.

Френска окото бели пайети лейси плат, високо качество на Африка тюл лейси плат, пайети сватба Нигерия чиста дантела JRB-895201

Френска окото бели пайети лейси плат, високо качество на Африка тюл лейси плат, пайети сватба Нигерия чиста дантела JRB-895201

156.00
BGN 131.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте во посета на мојот продавница!
Главни производи : чипка ткаенина, guipure чипка, швајцарската тантела, вез чипка, африкански чипка ткаенина, кабелот чипка
Други производи : Печатени тантела, кадифе чипка ткаенина
ткаенини,тантела трим,еластична чипка,булчински чипка,тантела материјал,voile чипка,на нето-чипка.
5 дворови / парче
5yards=4.572 метар
Ширина : 1.3 метри
долго : 4.57 метар
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има малку боја разлика ,ве молиме предмет на материјал објект.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Дантела
Характеристика:
Еластичен, Водно-Разтворим,Екологично Чист
Ширина:
130cm
is_customized:
Yes
Материал:
Полиестер / Памук
Украса:
Пайети
Тип Тъкани:
Окото
Номер На Модела:
Кеке
Техника:
Вязаный
Място на произход на стоките:
Сезон:
Вид На Продукта:
Украса:
Пайети
Плащане :
Т/т, набирателни, западното връзка, гр пари и paypal
Опаковка :
5 ярда в торбичка, 60 ярда в кутия
is_customized:
yes