.

21pcs-високо качество на метал цвят черепа щампована изкуствена кожа / изкуствена кожа 20x22cm на КОМПЮТЪРА(може да изберете цвят)

21pcs-високо качество на метал цвят черепа щампована изкуствена кожа / изкуствена кожа 20x22cm на КОМПЮТЪРА(може да изберете цвят)

BGN 48.80

Сума
Налично за поръчка


Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте ги овие пред да редослед :
1.За Боите :
Разликата во бојата можеби предизвикани од sone други причини, како што се боја reflecton во мониторот, светлина, припадност и сл. И, исто така, во различни временски купи иста боја, повеќе или помалку, имаат малку differance причина за тие произведуваат во различно време.
Ако вие сте многу се држи на бои, ве молиме, не нарачка!
2. За Превозот :
НИЕ ЌЕ ГО ИЗБЕРЕ ПРЕВОЗОТ МЕТОД СО СЕБЕ(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ).
Како што не може да се контролира превозот време , обично е околу 15-25 дена, но понекогаш дури и повеќе од 40 дена,понекогаш дури не може да ги добиете како изразат изгубени пратката, немојте да рика со нас за бавно превозот, како што ние не можат да ги контролираат, ние само може да се види на истата следење на информации како вас, единственото нешто што може да направите е откако ќе цел, ние брод нив ПОБРЗО. И таму е 60 дена за заштита на превозот(Бразил е 90 дена), ако не се на парцели по 60 дена( Бразил во 90 дена), може да се отвори спорот, тогаш можеме да се оспоруваат express и наплата тебе.
Причина за експресна е проблем да се направи превозот биде бавно, па дури и изгубени пратката, ако ви се допаѓа остави негативни повратни информации причина за ова, ве молиме, не нарачка!
3. За Големина На :
Сите наши кожа ќе се намали од страна на ласерски, но дури и од страна на ласерски може да нема повеќе или помалку имаат грешка на 2mm, ако вие не може да го прифати ова, ве молиме, не нарачка!
И сите наши панделки ги продаваат од страна на дворот, 1 ДВОР=91.4 CM. НИЕ НЕ СЕ ПРОДАВА ОД МЕТАР.
Ве молиме, прочитајте ги пред да ред, ви благодарам многу.

Висок Квалитет на DIY метална боја черепот Врежана СТП кожа/синтетички кожа
Секоја големина 20x22cm
Дебелина околу 1.1 mm
Цена за 21pcs
постојат вкупно 7 различна боја,доколку сакате да одберете боја,ве молиме оставете боја на порака по наредбата,
на пример : јас само сакам 5x2# +2x4 #..
инаку, ние ќе испрати 21 компјутери боја микс

Всичко за продукта

Цвят:
всеки цвят 3 бр, изберете цвят
Воспользуйся:
Домашен Текстил, Декоративна, Диван
търговска марка:
ТАНГСДЕКО
Номер На Модела:
20х22см
Материал:
PU
Техника За Поддръжка:
Вязаный
Дебелина на:
1.1 мм
Модел:
Тисненая
Характеристика:
Водоустойчив
Ширина:
20x22cm