.

50 г (3500 бр.) 6 mm плосък матиран сив кръг свободни пайети блестка шевни сватбени занаяти за украса бележки шевна облекло

50 г (3500 бр.) 6 mm плосък матиран сив кръг свободни пайети блестка шевни сватбени занаяти за украса бележки шевна облекло

9.58
BGN 8.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Нови пристигнување 50g(3500pcs) 6mm Рамен Мат Сива круг лабава sequins Paillette шиење Свадба занает за декорација бележник Бесплатен превозот
Состојба
100% Нови
Материјал
ПВЦ
Големина
Прибл : 6mm Кол,Дупка Големина : 1mm
1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инчен
Бои
Мет Сива
количина
50grams (3500pcs)
За количината нарачки, ве молиме контактирајте ме за промет на големо цена.
Пакување Торба
opp вреќа
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Нормално превозот 15-60days пристигне Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Пайети
Материал:
PVC
Характеристика:
Температурна Устойчивост,Опазване На Околната Среда,Устойчивост На Износване,Липса На Нарушаване На
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Арт Нокти, Облекла
Номер На Модела:
ЧАША 6ММ
Дебелина на:
0,1 мм
Форма:
Кръг
Размер:
6#
търговска марка:
Създател На Сънища Направи Си Сам