.

Нова мода гипюр пеперуда шаблон апликация лейси довършителни шевни САМ на една кука бродирани занаяти чиста тапицерия

Нова мода гипюр пеперуда шаблон апликация лейси довършителни шевни САМ на една кука бродирани занаяти чиста тапицерия

4.02
BGN 3.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС
Производ : Чипка
Количина : На листата е за 5 метри
ширина : за 3.6 CM Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
КАКО ДА СЕ КУПАТ
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД
ПОВРАТНИ информации на Клиентите 100% задоволство е наша цел !

Всичко за продукта

Цвят:
Бял
Вид На Продукта:
Дантела
Ширина:
3.6cm
Характеристика:
Разтворим Във Вода, Екологично Чист
Украса:
Дантела
Техника:
Апликация
търговска марка:
ОМЖИМО
Тип Тъкани:
Окото
Номер На Модела:
dentelle
Материал:
100% Polyester
Добър:
лейси лента