.

TIANXINYUE ss3-ss30 нар Crystal нокти кристали Non Hot Fix FlatBack лепило за плат и телефони планински кристал

TIANXINYUE ss3-ss30 нар Crystal нокти кристали Non Hot Fix FlatBack лепило за плат и телефони планински кристал

6.08
BGN 5.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Бренд на производ со Висок квалитет
Одделение : ААА
Тип : Рамен Грб Не Амбуланта Корегирање Помине Уметност Кристал
Материјал : Кристално Стакло
Техника : Лепак На Не Амбуланта Корегирање
Употреба : се Помине Уметност, Кеси, накит, Чевли,Ткаенина,панталони,Мобилен телефон, Кутија,венчаница, и така натаму
Големина : се погледне слика

Всичко за продукта

Цвят:
SS3 1440pcs, SS4 1440pcs, SS5 1440pcs, SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS12 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs, SS30 288pcs
Вид На Продукта:
Кристали
Номер На Модела:
QH33
Форма:
Кръг
Техника:
Лепило-На
Материал:
Crystal
Воспользуйся:
Дрехи, Обувки, Чанти
Стил:
Flatback
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
търговска марка:
TIANXINYUE
Воспользуйся:
Нийл Арт
Години:
фольгирование трески
Цвят:
Червен
Размер:
ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16 ss20 ss30