.

1 лента на естествен каллайт синьозелен скъпоценен камък оригинални мъниста, кичур буци тюркоаз самородно мъниста

1 лента на естествен каллайт синьозелен скъпоценен камък оригинални мъниста, кичур буци тюркоаз самородно мъниста

11.04
BGN 10.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


1 Ленти Природни kallaite тиркизна скапоцен камен оригинални Монистра, Влакно Буци Тиркизна Грутка Монистра ,нараквица,ѓердан calaite свадба накит наоди лежиште,трговија на Големо,Акции Многу,Нараквица ѓердан монистра
материјал : природни calaite
квалитет : АА
количина : 20pcs 15 инчен full влакно
мушка големина : околу 15x20mm во просек.
боја : тиркизна
Дупка Големина : 1.5 mm
Ако ви треба повеќе од ова, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се создаде посебен оглас за вас
На Монистра, Може да Се Користи За Многу Широк Спектар На Апликации, Како што се : Белегзии, Накит одлуки, Декорирање
Ви благодариме многу заинтересирани за нашите производи. Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 48 бизнис часа откако ќе се прими плаќањето.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Мъниста
Техника:
Полиран
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
1009