.

2018 Най-Новият Жълт Шадда Абая Африка Базен Riche Памук Доби Гвинея Брокат Плат Безплатна Доставка Дрехи Материал

2018 Най-Новият Жълт Шадда Абая Африка Базен Riche Памук Доби Гвинея Брокат Плат Безплатна Доставка Дрехи Материал

BGN 131.66

Сума
Налично за поръчка


Точка Име : Feitex Слава Реден Број : FYCD700307 Ткаенина Материјал : Африкански Памук Brocade Квалитет : 100% Чешлани Памук,Нормален Квалитет,Сјај и масло завршувањето Ширина : 51"/52" (128cm/130cm) Пакет : 10 јарди/торба(10 јарди=9.144 метри) Боја : 7# Жолта (Други бои,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака) Дизајн : Нова,Мода,Популарни. (Ве молиме забележете : драг Мој! Нормално ние ја испорача дизајн случајно,ако ви треба специјален дизајн,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака,ние ќе го потврди тоа со вас.Ви благодарам!) Употреба : Африканската Традиционална Облека, Ткаенина,Модата Облека за Повод,Свадба,Партија Испорака : Тоа трае 5-7 дена за испорака.
Нормално, можете да добиете на вашите стоки во 5-7 работни дена, освен некои празници. Ве молиме да бидете трпеливи.
Напомена : Нашиот бесплатен превозот производи не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни такси
може да се собираат во времето на испорака.
Почитувани,генерално различни екранот ќе се покаже различна боја,ова е нормално phenomeno.Ве молиме да се разбере.
1.Ние го поддржи никаква причина враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин
превезува (го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.) и одржување на објектот во добра состојба,
во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од
3 дена (време точка започне од добивање на објектот). 2. Кога ќе дојде на ред и проблем предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена, и да се обезбеди потврда и доказ низ Видео и Фотографии. Кога објектот е оценето како наша одговорност, ние се обезбеди наплата и политика на враќање. Тоа може да се преземат за 5%-50% дел наплата, ако објектот може да бидат прифатени и да се санираат во домашни. Ако не може да се поправи или да прифатат, целосно скршен, ние ќе рефундирање на полн со пари за вас, или за промена на нови една за вас. 3. Кога политика за наплата не може да се реши проблемот, ние го прифаќаме политика на враќање, но за возврат политика треба да си дозволат еден начин на трошоците (на превозот, даноци и царински цена од вашата земја на нашата страна), и кога ќе примите врати ставки ние ќе рефундирање на вашите пари. Ние не препорачуваме политика на враќање, бидејќи тоа предизвика висока цена и за нас.
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. 2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Всичко за продукта

Модел:
Боядисани
Стил:
Доби
Вязаный Тип:
патица
търговска марка:
FEITEX
Техника:
Тъкани
Ширина:
51''/52''
Нетканая Техника:
Стежк-Скрепленный
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Материал:
100% памук
Тип:
парчовая плат
Характеристика:
Воздухопроницаемый