.

Новини 30 бр./лот 10cmx10cm памучен плат Кепър Чар пакети лоскутные тъкан квилтинг скривалище не е повторение на дизайн плат

Новини 30 бр./лот 10cmx10cm памучен плат Кепър Чар пакети лоскутные тъкан квилтинг скривалище не е повторение на дизайн плат

5.44
BGN 3.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


Љубезно истакна : овие ткаенини се намали според големината, но не pattens, па не може да бидете сигурни дека сите заврши модели ќе бидат вклучени.
Име на производ : памучна ткаенина скривам,крпеница ткаенина пакет
Материјал : 100% памук
Дизајни и бои : мешани по случаен избор
Големина на : 1 парче е 10cmx10cm (+-1cm грешка)
Употреба : газирани и густи. погоден за quilting,крпеница,постелнина сетови за шиење,
облека,деца bibs, детска облека,кукли,завеса,перница,
дома декорација за шиење и така натаму
Пакет Содржина : 30pcs/многу,случаен дизајн меша,не се повтори дизајни во 1 многу
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1)на Оваа точка не ја прифати дизајн или избор на боја.Дизајни и бои се мешаат по случаен избор. Пораки за боја или дизајн избор ќе бидат игнорирани.
2) 30 различни дизајни се меша(истата шема, но различна боја значи различни дизајни). Ако цел 2 или многу повеќе, таму ќе се повтори дизајни
3)шемите може да бидат различни од слика, затоа што акциите се продаваат брзо, и модели ќе бидат ажурирани поради акции. Но, сите се убави.

Всичко за продукта

Техника:
Тъкани
Материал:
100% памук
Стил:
Обикновена
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Модел:
Пишеща машина
Вязаный Тип:
Деформира
Ширина:
10cm
Тип Замшевой Тъкан:
no
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
буксью
Тип:
отпечатани памук
Използването на:
Тилда, мозайка, плат за шиене, квилтинг
Размер:
10cmx10cm
Брой:
30 бр./лот
is_customized:
no