.

Micui100pcs 10*14/13*18/18*25 мм DR смола, планински кристал, Flatback каменни мъниста за направи си САМ чанти занаяти сватбена украса ZZ381

Micui100pcs 10*14/13*18/18*25 мм DR смола, планински кристал, Flatback каменни мъниста за направи си САМ чанти занаяти сватбена украса ZZ381

9.42
BGN 7.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


Micui 100pcs 10*14/13*18/18*25мм д-р Смола Кристал Flatback Камен монистра За DIY Кеси Scrapbooking занаети Свадба Декорација ZZ381
Answer : ___________________________ Note : >122$, слободни-превозот преку ЕМС Состојба : Нова Големина на : 10*14/13*18/18*25mm
Материјал : Смола Кристал
Употреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн. За Превозот ве Молиме погледнете го превозот делот за детали. Ве молиме проверете ја вашата превозот адреса внимателно пред касата. Сите предмети ќе се испрати до шпедиција на следниот работен ден по приемот на плаќање. Ако не го добиете вашиот објект во времето, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош Пакети Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас . Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Услови На Продажба Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : ) За НАС, Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Контактирајте со Нас на Нашиот Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Кристали
търговска марка:
Micui
Материал:
Смола
Техника:
Лепило-На
Воспользуйся:
Дрехи, Обувки, Чанти
Номер На Модела:
ZZ381
Стил:
Flatback
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Форма:
DR
Размер:
10*14/13*18/18*25mm