.

1 бр истински приятели раница кръпка за апликация на дрехи, ютия на мотоциклет петна яке Приятелство икони за дрехи

1 бр истински приятели раница кръпка за апликация на дрехи, ютия на мотоциклет петна яке Приятелство икони за дрехи

BGN 4.00

Сума
Налично за поръчка

1 КОМПЈУТЕР Вистински Пријатели Ранец Patch за Облека Applique Железо На Мотоцикл Закрпи Јакна Пријателство Значки за облека
Постои лепило на грбот o f печ, може да биде на железо, ова е железо, во парчиња, но тоа ќе биде подобро ако може да се шие, по пеглање, тоа ќе биде постабилна се држиме за облека
Answer : ___________________________ Note : Pirce е за 1 КОМПЈУТЕР, дијаметар на оваа тркалезна форма печ е 5cm
Употреба :
Можете да железо тоа на облека ви се допаѓа, или можете да железо и на чанти, капи мислите дека е симпатична, или друго место што би сакале;
облека и панталони, ако се оштетени, може да се користи за покривање на оштетените области.
Ако вашата облека се валкани со масло или други работи тешко да се исчисти, можете да шие деликатна везови печ за тоа да го покрие.
Ако сте biker или мотор љубовник, тогаш ќе сакате да се најдат некои biker /мотоцикл закрпи за железо на вашиот biker облека, ние ќе мило да обезбеди професионална biker закрпи за вас!
Ако сте облека создателот, ќе треба да се купи закрпи да ги красат облеката, добредојдени да се избере соодветна закрпи во мојата продавница, прилагодено дизајн е на accetable, само се чувствуваат слободни да контакт со мене!
Ако ви се исто така заинтересирани и во други облека закрпи, тука како што е подолу предмети за вашиот проверка на :

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Пластира
търговска марка:
AHYONNIEX
Характеристика:
Ръчна изработка
Стил:
Ютия-На
Техника:
Бродирана
Номер На Модела:
021812
Размер:
SEE BELOW DETAILS