.

2 дупки случайно дървена бутон Mulity Style Pattern Лексикон на Занаятите Buttons Mix 50шт облекло Botoes аксесоари

2 дупки случайно дървена бутон Mulity Style Pattern Лексикон на Занаятите Buttons Mix 50шт облекло Botoes аксесоари

2.96
BGN 2.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2. Ако не можете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Бутони
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Стил:
Flatback
Форма:
Лента
Техника:
Естествен Цвят
Характеристика:
Еко-Содружественный, Никел-Безплатно, Химическо Чистене
Материал:
Дърво
търговска марка:
OEMOO
Украса:
Няма
Номер На Модела:
320186
Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Няма
Характеристика:
Еко-Содружественный
Техника:
Боядисване
Материал:
Дърво
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Стил:
Flatback
Цвят:
смесени, случайни