.

18# черна височина 8 мм норковый руно плюшено PV кадифе velboa кърпа за направи си САМ шевни неща играчка домашен любимец sleepcoat възглавница (50*165 см)

18 черна височина 8 мм норковый руно плюшено PV кадифе velboa кърпа за направи си САМ шевни неща играчка домашен любимец sleepcoat възглавница (50*165 см)

18.40
BGN 15.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка

modname=ckeditor
Minky руно 8мм кадифен PV сомот velboa ткаенина за DIY шиење Работи играчка милениче дома sleepcoat перница материјал
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако некои боја надвор од акциите,ние ќе ве контактираме за да ги изберат повторно
Опис
1. Материјал : 100% Полиестер
2.Висина : 8mm
3.Ширина : 165cm
4.Сила : 2 начин сила
5.Предност : Не исчезнува ,Не droping коса, Без губење на работ
6.За нега на Настава : Машина за миење ладно,собори сува ниска.
7. Големина : Едно Парче=50*165cm( Ширина на ткаенина е фиксна 165cm,должина може да биде било кој, ако цел 2,јас ќе го испратам 100*16 5cm, ред 3,ќе испрати 150*165cm... )
8. ве молиме имајте во предвид :
A. Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов, unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.
Б. Ако ткаенина браздата ,можете да железо назад(не бранеа страна),тоа ќе се изедначи.
В. Ние сме една фабрика во Кина,имаме извоз во право,ние имаме многу години на искуство во структурата на извозот за Русија,САД,Европа,Јужна Америка,Блискиот исток земји ,итн,ако ви требаат повеќе
Добредојдовте на испитување. големопродажните цени достапни на барање.
Широко Се Користи
Примена
Совршен за утешителот ќебиња, кадифен bedspreads и перници, полнети животни, топла облека, чисто и дневна носат или било занает проект кој бара крзно на mink-како материјал. Користете го за да се покријат кутии, градите, фрла, нога столицата.

Всичко за продукта

Техника:
Вязаный
Модел:
Обичайната Крашеная
Материал:
100% Polyester
Тип:
Кърпа От Микрофибър
Характеристика:
Анти-Пилинг
Ширина:
165cm
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Стил:
Обикновена
Вязаный Тип:
Деформира
Тип Замшевой Тъкан:
Супер Меки
Нетканая Техника:
Надраскване
Предимство 1:
Няма разпад
Предимство 2:
Няма намаление на косата
Предимство 3:
Без да губи край
is_customized:
Yes