.

1 бр бродирана сочен кръпка ютия на патчах за апликация на дрехи етикети чанта дрехи дънки пергамент САМ аксесоари

1 бр бродирана сочен кръпка ютия на патчах за апликация на дрехи етикети чанта дрехи дънки пергамент САМ аксесоари

BGN 1.58

Сума
Налично за поръчка

1 BUC Везени вкусен печ железо на закрпи за облека applique налепници торба фармерки облека parch DIY додатоци Имајте на ум : Постои лепило на грбот на далноводи, може да се пеглање на облека.
Употреба : може да се железо тоа на облека ви се допаѓа, или можете да железо и на чанти, капи мислите дека е симпатична, или друго место што би сакале; облека и панталони, ако се оштетени, може да се користи за покривање на оштетените области. Ако вашата облека се валкани со масло или други работи тешко да се исчисти, можете да шие деликатна везови печ за тоа да го покрие. Ако сте biker или мотор љубовник, тогаш ќе сакате да се најдат некои biker /мотоцикл закрпи за железо на вашиот biker облека, ние ќе мило да обезбеди професионална biker закрпи за вас! Ако сте облека создателот, ќе треба да се купи закрпи да ги красат облеката, добредојдени да се избере соодветна закрпи во мојата продавница, прилагодено дизајн е на accetable, само се чувствуваат слободни да контакт со мене!


Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Пластира
Размер:
see below details
Характеристика:
Ръчна Работа, Опазване На Околната Среда
Стил:
Ютия-На
търговска марка:
AHYONNIEX
Техника:
Бродирана
Номер На Модела:
030209