.

20yard Rose Flower Beads UV Plated Chain Trim For Sewing Apperal Shoes Bag Cap Collar Decoration

20yard Rose Flower Beads UV Plated Chain Trim For Sewing Apperal Shoes Bag Cap Collar Decoration

46.38
BGN 36.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Сосема нов ,со Висок квалитет, тие се одлични за торба,чевли,јака и капа декорација, шиење и diy занает.
Боја : Сребро,злато,црна
Материјал : ABS Пакет се вклучени : 20yard Забелешка : ве Молиме изберете боја,инаку ние ќе се испраќаат од страна на случаен избор.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Почистване
Вид Резитба:
Мъниста
Воспользуйся:
Домашен Текстил, Чанти, Обувки, Облекло
Размер:
20yard
is_customized:
Yes