.

Марката високо качество на 6 мм / 10 мм/15 мм / 20 мм/25 мм блясък лейси лента е еластична сватбен занаят лук подарък декорация опаковка Riband направи си САМ

Марката високо качество на 6 мм / 10 мм/15 мм / 20 мм/25 мм блясък лейси лента е еластична сватбен занаят лук подарък декорация опаковка Riband направи си САМ

BGN 1.52

Сума
Налично за поръчка


двор
Плаќање
1. прифаќа следниве начини на плаќање :
visa, mastercard,QIWI,western union и т/т(банката tranfer) 2.Купувачот заштита : само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка. Превозот 1. Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат. 2. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). 3. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. Услуга 1.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. 2.можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате. Бидејќи ние се 2017 нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Ви благодарам многу!

Всичко за продукта

Цвят:
6мм, 10мм, 15мм, 20 mm, 25мм, 40 мм
Вид На Продукта:
Лента
Номер На Модела:
ZD015
Тип Тъкани:
Органза
Ширина:
1
Стил:
Няма
Техника:
Пишеща машина
Модел:
Плътен Цвят
Материал:
100% Polyester
Размер:
6mm/10mm/15mm/20mm/25mm/40mm
Цвят:
Розов