.

100шт 20 mm натурален Великобритания Англия британски флаг дървени копчета шиене с 2 дупки пъпки украса начална образование професия

100шт 20 mm натурален Великобритания Англия британски флаг дървени копчета шиене с 2 дупки пъпки украса начална образование професия

BGN 9.58

Сума
Налично за поръчка


100pcs 20 MM велика БРИТАНИЈА Знаме Природно Дрво Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 20mm;Дупка големина : 2mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја на Природна база со велика БРИТАНИЈА Знаме печатени Квантитетот ќе се 100pcs на овој објект во листата цена. Функцијата Овие копчиња се многу добри користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Нив ги користат за облека,торба украси.
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку epacket со следење за 7-14 дена! Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-40 работни дена!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку ALIPAY САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена .
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
Бутони
Техника:
Боядисани
търговска марка:
Yiasangly
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Номер На Модела:
UK45664
Стил:
Flatback
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Дърво
Форма:
Кръг
Украса:
Няма
Размерът на отвора:
2мм
Размер:
20 mm