.

Обичай кожен етикет за деним, релефна Логос, умира сегмент, кожен етикет, ниско MOQ

Обичай кожен етикет за деним, релефна Логос, умира сегмент, кожен етикет, ниско MOQ

BGN 304.00

Сума
Налично за поръчка


Кожа Labels
Материјал : вистинска кожа
Големина : 5.8cmx2.5cm
Боја : кафена црна позадина со логото
Техника : логото debossed Тежина : 1.97 g/еез
Оваа етикета е за другите наши купувачи, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца. Па, ве молам да ми испрати свој дизајн или логото пред поставување на цел, јас ќе ви цитирам цената. Ако немаат свој дизајн, молам да ме известите за вашата идеја, ние ќе го направи уметнички дела за потврда пред производство.
За повеќе етикета слики, ве молиме посетете ја нашата веб страница : www.clothinglabels.cn
Othere облека, додатоци со висок квалитет.

Всичко за продукта

Вид На Продукта:
етикети за дрехи
Техника:
Тисненая
Характеристика:
Моющийся, Екологично Чист
Материал:
Кожа
Номер На Модела:
Р001541
Тип Етикети:
Основни Етикети
Воспользуйся:
Чанта, Обувки, Дрехи
търговска марка:
Pinli