.

Горещо! 2 см 10 ярда бяла / розова плиссированная еластична лейси покритие, flexibility лейси лентата на сам лента за глава лента за коса-аксесоари, консумативи

Горещо! 2 см 10 ярда бяла / розова плиссированная еластична лейси покритие, flexibility лейси лентата на сам лента за глава лента за коса-аксесоари, консумативи

13.90
BGN 13.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашиот магазин
2cm широк Бела/розова pleated еластична чипка намали, fllexibility чипка лента diy headband венчиња додатоци материјали
Пакет : 10yards/многу
Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail
Испрати во рамките на 3working дена најчесто
За било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам. ви благодариме
Имајте пријатен шопинг! Се видиме следниот пат! Боја разлика Разлики во бојата може, затоа што од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн. Меѓутоа, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас.Ви благодарам многу. Начин На Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете
2. Плаќањето треба да биде завршен во рок од 20 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот И Известување 1.Најчесто, Ние ќе брод во рок од 1-3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. и ќе ги добиете во рок од 15-45working дена . Брод од страна на Кина пост воздух mail. DHL, EMS, и др. 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и полно име е точно. 3. I f 50 работни дена не добие, ве молиме контактирајте со нас, ние ја прифати наплата, и ви треба да се плати за да ни еднаш сте го добиле. 3. Поголемиот дел од објектот е во парк, но и ако не постојат акции , ние ќе ве информира за замена или рефундирање во рок од 2working дена. Рок на Услугата 1.100% купувачи Задоволство Загарантирана, Големопродажната цена на пазарот. 2. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 10 работни дена за замена или враќање на средствата. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација 3.Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање или надоместок, и, исто така, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем. 5. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации : 1. Вашиот 100% задоволство е нашата извршување. Ако сте задоволни , ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди" за нас. 2. Кога имате проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ви благодариме. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Очекуваме да соработуваме со вас за долго време.

Всичко за продукта

Цвят:
Бяло, розово, цвят смесване
Вид На Продукта:
Дантела
Номер На Модела:
2 см
Тип Тъкани:
Органза
Техника:
Бродирана
Характеристика:
Еко-Содружественный
Ширина:
2cm
Материал:
Полиестер / Найлон