.

YJ-310-1 бял диаметър 10 см PVC подложка за печки купата на масата Хотел трапезария възглавница ВАЗа, пепелник стелки / теплоизолированный водоустойчив

YJ-310-1 бял диаметър 10 см PVC подложка за печки купата на масата Хотел трапезария възглавница ВАЗа, пепелник стелки / теплоизолированный водоустойчив

12.48
BGN 11.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


ПВЦ Мат за плоча сад табела хотел јадење перница ashtray вазна Место душеци/Топлина-изолирани Водоотпорен
Опис
1. Материјал : ПВЦ
2.Димензии : Дијаметар 10cm
3.Предност : Термички изолирани,Водоотпорен, А nti-лизгање(силика гел на назад), Decorateion(со f пониски патен )
4.Се користи : Плоча,сад,ashtray,вазна

Всичко за продукта

Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
Стил:
Европа
Форма:
Кръг
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
YJ-310-1
Материал:
PVC