.

1,5-инчов клас година бала фаворит (сребристо черно) Класически Кръгъл Стикер

1,5-инчов клас година бала фаворит (сребристо черно) Класически Кръгъл Стикер

BGN 32.00

Сума
Налично за поръчка

Предности на производите 1 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .
2 . Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,
ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство . 3 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .

Всичко за продукта

Форма:
Обичай
Размер:
1.5inch
Номер На Модела:
LY-етикет
Възраст:
>6 години,>>3 години,8 години