.

MJ-K4-G1/2 от 4 мм до G1 / 2 мини-воден маркуч с клапан за напояване клапан за микро напояване на градината (1 бр. / лот)

MJ-K4-G1/2 от 4 мм до G1 / 2 мини-воден маркуч с клапан за напояване клапан за микро напояване на градината (1 бр. / лот)

BGN 1.28

Сума
Налично за поръчка


Производот Се Покаже
Опис на производот и предност :
1.Пластични црева конектори
2.Црево конектори
3.ЈП материјал
4.Сите големина е достапна
Производот Сликата :
Производ матер ial : Нов ЈП, Апсолутна Avirulent Во sipidity , слаба киселина и алкално отпор, може да се користи во чиста вода начин .
Перформанси :
1 : G o od запечатување, висока стр ressure отпор, нема истекување.
2 : H igh температурата отпорни, долго користење температура е 110 степени, ниска температура и 40 степени.
3 : P ressure.
4 : S o lve на бакар заеднички деформација и пластични цевки и алуминиум цевка не се синхронизирани.
5 : N on-токсични здравје.
6 : C o nvenient инсталација , сигурна конекција, удобен, економски и практични.
7 : S uitable за сите видови на хард црево (алуминиум-пластична цевка, PEX цевка, ЈП - RT, ПВЦ цевки, како што се топла вода цевка, соларни цевка, гас цевка, климатизација воздушниот компресор има настапувано трахеални, итн.).
Ве молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb. Тоа значи додека вашиот црево меѓу diametre е слична големина погоре , отколку што можат да работат.
Подолу е повеќе различни големина на производот :
Ако ви треба повеќе помош pls разговор со нас!

Всичко за продукта