.

71 см сливная пръчка препарат за премахване на коса Четка инструмент мивка четка G08 Drop ship

71 см сливная пръчка препарат за премахване на коса Четка инструмент мивка четка G08 Drop ship

2.83
BGN 2.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

Функција :
Едноставно внесете го исцедете ги смена колку што е можно во одвод, и повлечете ја надвор пресврт и фирма
Потоа се исчисти исцедете ги на смена и располага со остатоци
28" должина достигнува најдлабоките, најтврдоглавите сабо
Виси дизајн, лесен за чување, по употреба
Ги отстранува и соопштенија влакна, маснотии и храна
Големина : 71cm(L)
Материјал : ПП+железо жица
Боја случаен испорака (ако се купат повеќе производи, бои може да биде различен или ист)
Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 cm = 0.3937 " 1x Мозоци Почиста

Всичко за продукта

Тип:
Вик Капани