.

1 бр OQ Huanyancao грижа за лицето на акне, премахване на крем за премахване на акне на лицето етерично масло грижи е здравословна грижа за кожата на акне крем 30 g/бр

1 бр OQ Huanyancao грижа за лицето на акне, премахване на крем за премахване на акне на лицето етерично масло грижи е здравословна грижа за кожата на акне крем 30 g/бр

10.40
BGN 8.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Поплочува до флеки, без иритирачки кожата.
Јасно до мозолчиња брзо додека помагање да се спречи нов оние од формирањето.
Апсорбира брзо без чувство на леплива.
Третман На Акни
тежина : 30g/еез
Како да го користите :
1. По чистење на кожата сува влага
2. Преземе соодветна количина на производот, во blain директни daub на кожата
3. Два или Три пати на ден
Предупредување :
ве молиме кожата алергија тест пред да го користите овој производ, Едноставно нанесете мала количина на крем зад вашето уво или на внатрешноста на вашиот надлактицата, Ако нема реакција по 24 часа, тоа треба општо да бидат безбедни за употреба; ако некој се чеша, зацрвенета кожа, издува, блистер, горење или на било кој друг се јавува нервоза околу тест област, ве молиме не користете го
Пакет Се Вклучени :
1 X Компјутери Акни Лечење Крим

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Лицето
Тип Елемент:
Крем
Номер На Модела:
1бр
Характеристика:
Лечение На Акне
търговска марка:
Huanyancao
Пол:
Унисекс
Съставка:
екстракт от фитотерапията
Държава / регион на производство:
Китай
НЕТНО ТЕГЛО:
30 г