.

Single Head Concealer Face Foundation Makeup Natural Крем Concealer Pen Highlight Contour Pen Stick -30

Single Head Concealer Face Foundation Makeup Natural Крем Concealer Pen Highlight Contour Pen Stick -30

3.10
BGN 2.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Еден Раководител Concealer Лице Фондацијата Шминка Природни Крем Concealer Пенкало Нагласи Контура Пенкало Стап
Предмет Тип : Concealer
Нето Тежина : 3.8 г
Формулација : Молив
Тема : Природно
Типот на кожата : Сите Типови на Кожа
Големина : Полна Големина
Боја : Природата боја / слонова коска бела боја / светло беж боја
Пакет Содржина :
1 x Concealer
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

Всичко за продукта

търговска марка:
Грим преяждане
Вид На Кожата:
Всички Видове Кожа
Текстът на:
Крем
Полза:
Коректор средство
НЕТНО ТЕГЛО:
3,8 гр
Размер:
Full Size
Номер На Модела:
B047395
Брой:
1бр
Съставка:
/
Тип:
Коректор средство
Воспользуйся:
Лицето