.

Оригинален корейски, Мандарин избелващ крем за ръце 30 г избелващ стягащ крем за ръце подхранващ украсяват лечение ръце 1бр

Оригинален корейски, Мандарин избелващ крем за ръце 30 г избелващ стягащ крем за ръце подхранващ украсяват лечение ръце 1бр

15.76
BGN 15.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Оригиналниот корејски Tangerine Белење Рака Крем 30g Белење на Зацврстување Рака Крем Негување на Облагородување Раце Третман 1pcs
Овој витамин Ц изобилство рака крем содржи екстракти од tangerine, лимон, и citron, и ги прави вашите раце влажна и мека. Тоа, исто така, содржи ефективна кожата белење состојка—arbutin - што ќе заличи на вашите раце со инхибиција на формирањето на меланин и темни дамки.
Како да се користи
После миење раце, се примени соодветна количина на крем за раце

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Ръка
Тип Елемент:
Крем
Характеристика:
Хидратиращ, маслен, анти-стареене, антибактериален коректор пигментация, избелване,срещу chapping, хранителен
Съставка:
Мандарина Избелващ Крем За Ръце
НЕТНО ТЕГЛО:
30 г
търговска марка:
ЗАНАБИЛИ
Номер На Модела:
Мандарина Избелващ Крем За Ръце