.

1X Сладък Kawaii Cat Black Cat Paper Memo Pad Sticky Notes хартиени етикети маркер на страницата полагане на канцеларски материали, канцеларски материали, ученически пособия

1X Сладък Kawaii Cat Black Cat Paper Memo Pad Sticky Notes хартиени етикети маркер на страницата полагане на канцеларски материали, канцеларски материали, ученически пособия

BGN 1.28

Сума
Налично за поръчка


За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
За нарачки > $6,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со Валиден Следење на Број.
За нарачки >300,Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија . Тежина За : 9g на секоја Боја Како choosed . Големина 10.5*3.5 cm. Пакување Листа : 1 пакет. Answer : ___________________________ Note :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.

Всичко за продукта

Стил:
Бележник За Водене На Записки
Номер На Модела:
VI-C27
Характеристика:
Самоклеящийся Материал
търговска марка:
treein art
Функция:
Украса
Лепило Или Не:
ДА
персонални:
ДА
Магнетизмът:
No