.

E33 100 Pages /Pack Kawaii Hello Kitty Totoro Memo Pad Sticky Notes Bookmark Marker of Page канцеларски материали, канцеларски материали, ученически пособия

E33 100 Pages /Pack Kawaii Hello Kitty Totoro Memo Pad Sticky Notes Bookmark Marker of Page канцеларски материали, канцеларски материали, ученически пособия

BGN 1.57

Сума
Налично за поръчка


Почитувани Клиенти,
Поради меѓународниот шопинг, Тоа е подобро да се избере регистрирани воздухопловната, стандард превозот или epacket.
За нарачки $7, ние нудиме мали пакети, освен ако не изберете регистрирани воздухопловната
За нарачки > $7, ние нудиме бесплатен превозот од регистрирани воздухопловната
За нарачки > $300,ние нудиме бесплатно изразат испорака од страна на EMS/DHL/итн. (Освен Некои Далечна Земја)
Ако имате било какви проблеми со производот кој сте го добиле,ве молиме не се директно отворен спор или остави негативни повратни информации,контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите додека не се задоволни.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена.
Кликнете тука,да добијат попуст :
Големина : 12.8*7cm.
Pacakge вклучува : 1 пакет.

Всичко за продукта

Стил:
Бележник За Водене На Записки
търговска марка:
treein art
персонални:
No
Характеристика:
Самоклеящийся Материал
Функция:
Украса
Лепило Или Не:
ДА
Магнетизмът:
No
Номер На Модела:
Е33