.

Kawaii Paper Sticker Възглавничките корейски канцеларски материали сладък лист Memo Pad Sticky sticky notes Забележка Сам Безплатна доставка

Kawaii Paper Sticker Възглавничките корейски канцеларски материали сладък лист Memo Pad Sticky sticky notes Забележка Сам Безплатна доставка

1.09
BGN 1.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


Функција
100% Сосема нов и висок квалитет.
Големина : 95 X65mm(W*L)
Боја : Зелена
Зелен лист боја е добра за заштита на видот,и да се намали заморот предизвикан од учење или работа.
Авто-Леплива,не супер леплива но погодна за лепење и лесно се отстранува
Уметнички и креативни,овој пост не е во можност да се користи во многу ракотворба,зависи од вашите идеи
50 компјутери по подлога,го користите за да ги красат вашата канцеларија и други простор
По тоа pop-up белешки
Пакет Се Вклучени :
1 X Лист Падне Kraft хартија (50pcs)

Всичко за продукта

търговска марка:
KOQZM
Лепило Или Не:
ДА
Магнетизмът:
No
Функция:
Украса
Характеристика:
Самоклеящийся Материал
Номер На Модела:
листа бележник за водене на записки
персонални:
No
Стил:
Бележник За Водене На Записки