.

Американската Държава Промишлена Конопляная Въже Висящи Лампи Fixutre Home Indoor Трапезария Осветление На Клубове, Кафенета Кръчма Хотел Окачен Лампа

Американската Държава Промишлена Конопляная Въже Висящи Лампи Fixutre Home Indoor Трапезария Осветление На Клубове, Кафенета Кръчма Хотел Окачен Лампа

1118.40
BGN 1062.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Драги пријатели,добредојдовте на нашата продавница, пред ставање на твојот ред, ве молиме прочитајте ги следниве вовед внимателно. Ако било прашање, само се чувствуваат слободни да не контактирате преку trademanager или e-mail, ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни остават пораки, ние ќе услуга за вас како е можно поскоро, ви благодарам.
1. Зачувам (за продажба на мало) :
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Дека?s да се каже, ќе треба да испратите вашите пари на платформа, и по примањето на предметите, платформата ќе трансфер на вашата исплата за нас, и така вашата исплата е 100% безбедно.
2. Т/T (за промет на големо) : 30% депозит и рамнотежа 70% од страна на T/T, пред пратката.
1. Пред ставање ред, ве молиме контактирајте со нас за потврдување на начин на превозот. Ако не, ние ќе ја испорача стоката со DHL или други изразат компанија. И ние нема да бидат одговорни за било каква несреќи, одложувања или други проблеми предизвикани од страна на конкретна компанија. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 7-20 ДЕНА по вашата исплата е потврдено.
2. Покрај тоа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во нарачката. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката е направен преку Trademanager. И поради безбедна причина, ние не дозволуваат адреса промени преку e-mail. И ние ќе не презема никаква одговорност доколку вашата ни даде погрешна адреса. Патем, телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.Ако пратката се врати затоа што на купувачот причини (како на погрешна адреса информации, неподигнати, не сакаат да им помогне на сопствени грешки, ја отфрли стоки, без било каква причина, итн.), купувачот треба да се плати за товарни трошоците за напред и назад, плус оперативни трошоци, кој е 25% на стоки " цена
3. Online цената не вклучува никакви дополнителни даночни или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за сопствени грешки во клиент на државата.
Со цел да се обезбеди да ја прими стоката се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска цена. Ова пониска цена не ги одразуваат вистинската цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако било увозни давачки или такси, купувачот треба да плаќаат за него.
1. Пред поставување на цел, се препорачува да се наведе вашите барања јасно да ни се со цел да се избегнат било какви грешки; во меѓувреме, можете да добиете повеќе попусти за поголеми цел количество.
2. Бидејќи ние немаме секој светлина во парк, ве молиме контактирајте нè за потврда пред ставање ред.
3. Ние се обидуваме да се направи дигитални слики како точни колку што е можно. Сепак, различни екрани може да предизвика бои за да се разликува малку.
4. На светла се запалени за да се илустрира на зрачења, кога правите фотографии. Поради природата на обоено стакло, боите можат да се разликуваат малку.
5. Ако ви се потребни дополнителни информации, ве молиме да бидат слободни да контакт.
6. На пакување, големина и пакување на тежината зависи од одреден производ, со податоци наведени во "Пакување Детали" е само како референца.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Висящи Лампи
търговска марка:
УМСАННА
Техника:
Ръчно Подвързване
Материал На Корпуса:
Желязо
Източник На Светлина:
пестене на енергия
Гаранция:
2 години
Брой източници на светлина:
10~15
Приложение:
хранене
документ:
CCC,CE
Завърши:
Желязо
Зона Осветление:
> 30square метра
Дали диммируемым:
No
Стил:
Реколта
Базов Тип:
Е14
Напрежение:
90-260V
Материал:
Сплетен
Място:
Хол, кабинет, основна спалня, други, спални, хотелско фоайе,хотелска стая
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Цвят На Абажура:
Кафяви
Номер На Модела:
QH
Материал На Корпуса:
Коноп Въже
Тип На Ключа:
Обикновен
Мощност на източника лампи:
14шт * лампи E14
Цвят:
както е показано на фигура
Диаметър на:
D83cm
Височина:
H75cm
Материал:
метална и коноп въже