.

Loft modern colorful winebottle Glass висящи лампи кабел E27 LED лампа AC 110V 220V за кухнята на ресторанта хола кафе бар

Loft modern colorful winebottle Glass висящи лампи кабел E27 LED лампа AC 110V 220V за кухнята на ресторанта хола кафе бар

52.80
BGN 41.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ Реден број на модел : YY-DK06 Боја : Стил модерна Заврши сива/сино/кафе/вино црвено/виолетова Материјал метал&стакло Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон
110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за Испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!
Внимание
tten WE УКАЖУВААТ на тоа ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет за : (1) за 40-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.
2. Сите жици се поврзани. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат.
3. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
4. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица.
5. Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица.

Всичко за продукта

търговска марка:
Ньюрайз
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Източник На Захранване:
AC
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Материал На Корпуса:
Стъкло, Желязо
Източник На Светлина:
Led лампи
Стил:
Модерен
Базов Тип:
E27
Гаранция:
3 години
Завърши:
Желязо
Дали диммируемым:
No
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Материал:
Метални
Брой източници на светлина:
1
Техника:
Перфорирана
Номер На Модела:
YY-DK06
Цвят На Абажура:
Кафяв, Син, Сив, Лилав
Място:
Кабинет, гостна, хотелска зала, хотелска стая, основна спалня, други спални
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Напрежение:
220V-240V
Тип На Ключа:
Без Прекъсвач
Приложение:
трапезария / бар / кухня / Ресторант
Цвят:
сиво/синьо / кафе / вино-червено/лилаво
Стил:
Модерен
Характеристики:
Удобен за окружающ