.

Безплатна доставка наскоро Nordic модерен окачен лампа птица осветление на окачен лампа E27 AC за декор окачен лампа висулка

Безплатна доставка наскоро Nordic модерен окачен лампа птица осветление на окачен лампа E27 AC за декор окачен лампа висулка

435.76
BGN 414.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Бесплатен Превозот Ново Нордиските Модерна Pendant Светилка Птица Осветлување Суспензија Luminaire E27 AC за Оркестарот Виси Светлина Тела Pendant
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Цвета На Купето:
L95CM W55CM LED
Мощност:
16-20W
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Завърши:
Желязо
Материал На Корпуса:
Кристал, Стъкло, Ютия
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Техника:
Боядисаната
Източник На Захранване:
AC
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Място:
Кабинет, гостна, хотелска зала, хотелска стая, основна спалня, други спални
Тип Инсталация:
окачване на веригата
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Цвят На Абажура:
Бял, Черен
Гаранция:
3 години
Напрежение:
90-260V
Брой източници на светлина:
4
Материал:
Crystal
търговска марка:
Златният Път
Базов Тип:
Е14
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Номер На Модела:
SY1033/3Л