.

Led песен светлина COB 30 W черен корпус енергоспестяващи релси светлина украса на магазин на светлината на лампи с високо люмена песен осветление led bright

Led песен светлина COB 30 W черен корпус енергоспестяващи релси светлина украса на магазин на светлината на лампи с високо люмена песен осветление led bright

57.28
BGN 54.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


1set Висока моќност Ce&Ro HS 30w КОЧАН LED следење на светлина ,Чувајте ги красат led железнички светлина 2200 LM бела 2100 LM топло бела бесплатен превозот
имајте на ум : тоа е песна светлината!тоа не е со песна лесна железница!ако ви треба железница (песна ) ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Спецификација :
Влезен Напон : 85 V-265 V
Потрошувачка на енергија : 30 W
LED светло извор : ВИСОКА МОЌНОСТ
Светлината бои : топло бела , бела
Боја температура : топло бела 3000 K-3500 K , 6000 K белата-7000 K
Дупка со дијаметар : прибл.
Топлина Мијалник Материјал : Полиран Алуминиум легура
Температурата на телото :
LED работа температура :
Живот : 50,000 h
Led возење сертификат : CE & Ro HS
Гаранција : два година !

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Путевое Осветление
Използването на:
Работна обувки
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Гаранция:
гаранция две години
Мощност:
30
документ:
CCC, CE, RoHS
Завърши:
Полирана Стомана
Стил:
Арт-Деко
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
110V,120V,130V,220V,230V,240V,260V
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
окачен трековый лампа
търговска марка:
Экси
Напрежение:
85-265V
Цвят:
топло / студено бял цвят