.

Европейските класически полилеи от ковано желязо E14 свещ черен 12/16/24 head стари домашни полилей Кристален полилей подвесная

Европейските класически полилеи от ковано желязо E14 свещ черен 12/16/24 head стари домашни полилей Кристален полилей подвесная

536.00
BGN 509.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[5049]
[xlmodel]-[custom]-[5049] Опис-pendan
Материјал : железо + луксузни кристали
*Големина/димензија :
12 lights Дијаметар 84cm,Висина 65cm
16 lights Дијаметар 102cm,Висина 46cm
24 lights Дијаметар 126cm,Висина 76cm
*Lightsource & сијалица носителот : E14/E12 , светилки/светла*3-5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)
Боја : види на сликата за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[5044]
[xlmodel]-[custom]-[5044]
[xlmodel]-[custom]-[5044]
[xlmodel]-[custom]-[5044] Испорака и услуга
За Превозот/испорака
1).превозот/време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .
2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 7 работни дена.
Превозот начин
Дестинации
Превозот време
САД , Канада. Западна Европа, Северна Европа , Австралија, Јапонија ,итн
4-8

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Полилеи
Стил:
Модерен
документ:
UL, CE, CCC
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Характеристики:
кристален полилей
Напрежение:
220V,90-260V,110V,110-240V
Номер На Модела:
Закрит светлина
търговска марка:
регрон
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Желязо
Тип На Сянка:
Без сенки
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Базов Тип:
Е14
Завърши:
Матиран Никел
Дали диммируемым:
No
Тип Инсталация:
Прозрачна Планина
Гаранция:
2
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No