.

EZ Revolution Tattoo Needles касета извит / кръгла Magnum (CM/RM) за ротационни машини и грайфери RC1221M1C-1 20 бр. / кутия

EZ Revolution Tattoo Needles касета извит / кръгла Magnum (CM/RM) за ротационни машини и грайфери RC1221M1C-1 20 бр. / кутия

52.80
BGN 48.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


EZ Револуција Тетоважа Игли Кертриџ Криви /Круг Магнум(CM/РМ) за Ротациони машини и костец RC1221 M1 C-1 20 парчиња /кутија
Опис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец. 100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани. Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Карактеристики : Безбедност мембрана внатре во системот. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. Точно одговара за игла групи во секое време и Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми.

Всичко за продукта

Тип:
Татуировочная Игла
търговска марка:
EZ
Номер На Модела:
През Цялата Подложка
Цвят:
Почистване
Модел:
Революция