.

10шт 18R игли за ръчно изработени писалки татуировки, перманентен грим мъгла дръжка microblading вежди писалка игла 18 кръг neeles 18pins

10шт 18R игли за ръчно изработени писалки татуировки, перманентен грим мъгла дръжка microblading вежди писалка игла 18 кръг neeles 18pins

6.91
BGN 4.00 -42 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на Right2 Save!
10 Компјутери 18 R игли за прирачник пенкало Тетоважа пенкало трајна шминка магла пенкало microblading веѓа пенкало игли 18 Круг neeles 18pins
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Безбедно и издржливи.
Одлична стабилност, помалку вибрации.
Поединечно спакувана,за еднократна употреба само.
одговараат на прирачникот тетоважа пенкало и тоа е ножот.
Сечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.
Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.
Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.
18 Круг игли за прирачник пенкало.
Големина : 22mm X2.5mm/0.87"*0.10".
Пакет Листата :
Microblading веѓа пенкало игла х 10pcs
Ве молиме проверете ги следење на информации за teacking веб-сајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,e-mail,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefully
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,
ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, купувачот ќе биде одговорен за
враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на
врати објектот.
Објектот ќе бидат испратени во рок од 24-72 Бизнис часа по уплатата confirmaiton.(Со Исклучок На Викенд
& Одмор).Ако имате барање, како што се боја,адреса и така натаму,ве молам само да ни оставите порака,тогаш
ние ќе го организираме како вашето барање.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме потврдете
вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат

Всичко за продукта

Номер На Модела:
18Р
Тип:
Татуировочная Игла