.

50шт 3R татуировки игли и 50шт 3R съвети за перманентен грим на вежди игла очна линия кръгли щифтове кръгли капаци на устата

50шт 3R татуировки игли и 50шт 3R съвети за перманентен грим на вежди игла очна линия кръгли щифтове кръгли капаци на устата

7.92
BGN 6.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на Right2 Save!
50 Pcs 3Р Тетоважа игли и 50pcs 3Р Совети За Постојан за Шминка Машина Веѓа Eyeliner Усни круг игли круг устата капи
Игли :
100% Сосема Нов.
Тетоважа веѓа игли.
медицински одделение од нерѓосувачки челик.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Должина : 49mm/1.93".
Количина : 50pcs.
Модел : 3Р.
Совети :
100% сосема нов.
Со добар квалитет и професионален дизајн.
Еднократно, Удобен, Прецизни.
Стил : тркалезна устата 3Р.
Боја : како на фотографии е прикажано.
Големина на : 24.6mm X6mm (0.97in X0.24in).
Се користи За : трајна тетоважа шминка.
Појавување на машина : Традиционалните постојан машина.
Пакет Листата :
Тетоважа игла совет x 50pcs
Тетоважа Игла х 50pcs
Ве молиме проверете ги следење на информации за teacking веб-сајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,e-mail,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefully
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,
ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, купувачот ќе биде одговорен за
враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на
врати објектот.
Објектот ќе бидат испратени во рок од 24-72 Бизнис часа по уплатата confirmaiton.(Со Исклучок На Викенд
& Одмор).Ако имате барање, како што се боја,адреса и така натаму,ве молам само да ни оставите порака,тогаш
ние ќе го организираме како вашето барање.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме потврдете
вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат

Всичко за продукта

Тип:
Татуировочная Игла
Номер На Модела:
3R