.

50 бр перманентен грим на веждите татуировки 19 скосени кръг игла Microblading игла 3D вежди бродерия 19 мъгла кръгла игла Червен

50 бр перманентен грим на веждите татуировки 19 скосени кръг игла Microblading игла 3D вежди бродерия 19 мъгла кръгла игла Червен

30.22
BGN 27.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

50pcs Трајна Шминка Веѓа Тетоважа 19 Bevel Круг Игли Microblading Игла 3 D Веѓа Везови 19 Магла Круг Игла Црвено За производи 1. Индивидуални пакет 2.Расположливиот 3. Оваа магла игли помага да се направи магла веѓа. Ефект како на сликата подолу. 4. Таа има 19 игли. Тоа е повеќе и повеќе популарни за да имаат магла веѓа во Азија. Особено во Кореја и Кина. Тоа е Bevel Игли Како на сликата покажува. Пакет се вклучени : 50 парчиња

Всичко за продукта

Тип:
Татуировочная Игла
търговска марка:
Болт
Номер На Модела:
19 Конусни Кръгли Орел