.

10 бр. / опаковане. 30 мм гладък кристал дръжка кухненски принадлежности кутия шкафове шкаф метални аксесоари дръжки YZ-2010

10 бр. / опаковане. 30 мм гладък кристал дръжка кухненски принадлежности кутия шкафове шкаф метални аксесоари дръжки YZ-2010

27.52
BGN 24.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : Транспарентна Кристал дијаметар : прибл 2.0 cm База дијаметар : прибл 2.0 см Висина : околу 1.6 см Многу малку се справува постојат 1mm грешка Пакет се вклучени : 10 x Кристал knob 10 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Всичко за продукта

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Модерен
Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал:
кристалното стъкло
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
YZ-2010
търговска марка:
YNIZHURE
Спецификации на тангажа на линия:
Единична стая
Материал:
Crystal+цинк сплав
Цвят:
Прозрачен
Диаметър На Кристала:
на около 3.0 см
Базов Диаметър:
Около 2,0 см
Височина:
около 3,8 см
обемът на достъп:
1 мм