.

сватба Baby shower благосклонност подарък за рожден ден-черешов цвят свещи, украса на партията 100 бр./лот

сватба Baby shower благосклонност подарък за рожден ден-черешов цвят свещи, украса на партията 100 бр./лот

BGN 254.40

Сума
Налично за поръчка

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба Бебе туш услуги роденденски подарокЦреша свеќа партија украси 100pcs/многу Карактеристики :
Мерење : 5*6*2 CM
Подарок кутија со бела sation лента;ЗА ознака.
Супер симпатична услуги за свадба, бебе туш, роденден

Всичко за продукта

Номер На Модела:
един
Ръчна изработка:
No
Воспользуйся:
Сватба
Форма:
блок
Продукт:
Общи Свещ
Материал:
Парафин
Характеристика:
беспламенный
Тип:
художествена свещ