.

Ирит Steyn сватбени рокли илюзия тюл, дантела деколте Сатен елегантна дантела обратно параклис влак завод на поръчка да се направи реална снимка

Ирит Steyn сватбени рокли илюзия тюл, дантела деколте Сатен елегантна дантела обратно параклис влак завод на поръчка да се направи реална снимка

BGN 344.00

Сума
Налично за поръчка


Irit shtein Свадба Фустани Илузија Tulle Чипка Деколте Сатен Елегантен Чипка Назад Капела Воз Фабрика Обичај се Направи Вистински Фото
Во Здолниште Сатен е многу висок квалитет на дебели свила како сатен,
мазна и елегантен. блесне како Бисер.
Материјал : Илузија Tulle Чипка Деколте
под здолниште е многу висок квалитет на сатен.
внатре нето tulles да се направи здолниште во добра форма.
имаат вметнете градник и многу убаво обвивка.
Стил : Илузија Ниско-намалување Види Преку дизајн
Ткаенини копче нагоре по долго здолниште
Сите наши фустани имаат вметнете градник,
целосна linning удобен за носење
се облекуваат коските околу горниот дел на телото за поддршка добра форма
високо квалитетен материјал и изработка
фабриката за директна продажба
добредојдовте драги bridals и големо !
Повеќето фустани во нашата продавница, ние ги користиме на курирската служба DHL или UPS-от , ТНТ, таа ги зема околу 3-7 дена по shippment зависи од различни држави. : ) Ако сте загрижени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пратете ми порака.
Земјата Русија , ве молиме кажете му на вашиот полно име-обично 3 зборовите, на друг начин да изразат ќе cann;т брод надвор. Се изразат во Русија може да се користат само EMS , која трае подолго време, околу 7-20 дена. ве молиме да се напомене пред место цел.
за земја Brizil , ве молиме кажете му на вашиот личен доход Нема.CPF
1) можете да изберете стандардна големина во големината на табелата
2) можеме да обичај се направи големина за вас,
не треба екстра пари за сопствени направи големина, ве молиме да му кажете :
биста :
половината :
хип :
рамо до полите( вклучуваат чевли пета висина) :
ако имате ракав, исто така, ве молиме да му кажете :
armseye
bicept
должина на ракав
рамо до рамо
1. Ве молиме контактирајте со нас откако ќе најде било каков проблем на нашите производи. ние ви препорачуваме да контактирате со нас во 4 дена откако сте го примиле пакетот. ние не прифаќаме било каква наплата или враќање после 4 дена. ве молиме контактирајте со нас веднаш штом имате било какви прашања ! : )
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве Молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3. Ние ќе рефундирање на вашите полн износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
5. Како превозот може да трае многу долго време(15-30 дена), па тоа би можело да биде имаат некој проблем во текот на transation : на пример : накит е скршен, се урна.. ве молам само да се чувствуваат слободни да контакт со нас откако ќе се најде ова. ние ќе испрати еден или враќање ќе зависи од стилот.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас. тоа е нашата сила за да се обезбедат повеќе одлична услуга.
Па доколку ви се допаѓа нашата содржина, ве молиме да ни остави некои охрабрување! ви благодариме !
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако не сте задоволни со нашите производи и не допуштајќи ни да знам што е проблемот, туку само напуштање на негативни повратни информации, ова ќе биде бескорисно за решавање на проблемот. ќе се здобијат со ништо и не се задоволни Корективни мерки. ве молиме дозволете ни да знаеме, ние ќе ви даде задоволни refult. се надеваме дека и двајцата среќни во нашата продавница!
Ние длабоко се разбере дека тоа не е лесно да се купуваат онлајн.

Всичко за продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 14W, обичай размер
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
За Бременни Жени:
ДА
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вграден сутиен:
ДА
Стил Ръкави:
Колпачковый Ръкав
Реалните Изображения:
ДА
Задната Част На Конструкцията:
Стягам
Украса:
Beading, Дантела, Кристали, Апликации
Влак:
Влак Параклис
Силует:
Бална Рокля
Номер На Модела:
ELS-ерза-atelier-20125
търговска марка:
I ДСИ новобрачная
Плат, Булчински Рокли:
тюл
Елемент На Модата:
Силует
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Талия:
Натурални
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Стил:
эрза-ателие-20125
експрес:
DHL, EME, TNT, UPS, FEDEX
Безплатна доставка :
да, за някой държави
Цвят:
всеки цвят от цветовата диаграма
Размер:
обичай размер или стандартен размер
Високо качество:
ДА
пълна подплата:
ДА
Назад:
Стягам
Форма:
Бална Рокля