.

Кремаво-бели перли 3 слоя Pickguard драскотина табела за електрически китари изработени от целулоид PVC Китара аксесоари

Кремаво-бели перли 3 слоя Pickguard драскотина табела за електрически китари изработени от целулоид PVC Китара аксесоари

24.00
BGN 20.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани 3 Ply и 8 завртка дупки на страната на pickguard Анти-нула да го заштитите вашиот Гитара Бои : Крем-Бел Бисер Материјал : Celluloid & ПВЦ Тежина : 95g/set Големина : Како што е прикажано во слика (мерење на податоци може да имаат малку човечка грешка и грешка при мерење) ве Молиме да ја проверите на нашата pickguard големина точно да се избегнат непотребни проблеми. Ние не може да гарантира pickguard завртка дупки позиции може да биде како вашиот завртки позиции. Ве молиме да се разгледа внимателно пред да нарачате! Ако имате строги барања и треба совршен производи, ве молиме да бидат посериозни да се одржи редот! Ви благодариме повторно! Пакет се Вклучени : 1 x pickguard 8 x Сребрена pickguard завртка
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ?http : //help..com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме Можеби и вие така, како што се :

Всичко за продукта

търговска марка:
QHX
Номер На Модела:
Шийни ставни плоча
Тип:
Шийни ставни плоча
is_customized:
Yes
Цвят:
бели перли
Тегло:
95 g / Комплект
Материали:
Celluloid & PV
Измерване:
Както е показано на снимката